Spelschema Strandcupen 9-10 oktober

Fotbollsfest i Tyresö Strand

(OBS!! planändringar och vem man möter kan komma att ändras så kontrollera gärna schemat dagen innan ni kommer. Tiderna kommer dock stämma)

Lördag 9 oktober förmiddag flickor och pojkar 2013 – 2014

MatchnrKlassTidPlanHemmalagBortalag
1P1308:307Tyresö FF 1Stureby SK 1
2P1308:308BP-4Spånga IS 1
3P1308:301Tyresö FF 2Stureby SK 2
4P1308:302Ängby IF MåneSpånga IS 2
5P1308:303Bollmora IKFTyresö FF 3
6P1308:304BP-12Älvsjö AIK 2
7P1308:305Älvsjö AIK 1Ängby IF Sol
8P1308:306Enskede IKHammarby IF 24
9F1409:007Tyresö FF1Tyresö FF 3
10F1409:008Hanvikens SK VitEnskede IK 1
11F1409:001Tyresö FF 2Hanvikens SK Röd
12F1409:002Enskede IK 2VAKANT
13P1409:003Tyresö FF S/B 1Tyresö FF S/B 2
14P1409:004Tyresö FF F/Ö 2Sörskogens IF 1
15P1409:005Tyresö FF S/B 3Tyresö FF F/Ö 1
16P1409:006Hammarby IF 2Sörskogens IF 2
17P1309:301Tyresö FF 1BP-4
18P1309:302Stureby SK 1Spånga IS 1
19P1309:303Tyresö FF 2Ängby IF Måne
20P1309:304Stureby SK 2Spånga IS 2
21P1309:307Bollmora IKFBP-12
22P1309:308Tyresö FF 3Älvsjö AIK 2
23P1309:305Älvsjö AIK 1Enskede IK
24P1309:306Ängby IF SolHammarby IF 24
25F1410:001Tyresö FF1Hanvikens SK Vit
26F1410:002Tyresö FF 3Enskede IK 1
27F1410:003Tyresö FF 2Enskede IK 2
28F1410:004Hanvikens SK RödVAKANT
29P1410:007Tyresö FF S/B 1Tyresö FF F/Ö 2
30P1410:008Tyresö FF S/B 2Sörskogens IF 1
31P1410:005Tyresö FF S/B 3Hammarby IF 2
32P1410:006Tyresö FF F/Ö 1Sörskogens IF 2
33P1310:301Tyresö FF 1Spånga IS 1
34P1310:302Stureby SK 1BP-4
35P1310:307Tyresö FF 2Spånga IS 2
36P1310:308Stureby SK 2Ängby IF Måne
37P1310:303Bollmora IKFÄlvsjö AIK 2
38P1310:304Tyresö FF 3BP-12
39P1310:305Älvsjö AIK 1Hammarby IF 24
40P1310:306Ängby IF SolEnskede IK
41F1411:001Tyresö FF1Enskede IK 1
42F1411:002Tyresö FF 3Hanvikens SK Vit
43F1411:007Tyresö FF 2VAKANT
44F1411:008Hanvikens SK RödEnskede IK 2
45P1411:003Tyresö FF S/B 1Sörskogens IF 1
46P1411:004Tyresö FF S/B 2Tyresö FF F/Ö 2
47P1411:005Tyresö FF S/B 3Sörskogens SK 2
48P1411:006Tyresö FF F/Ö 1Hammarby IF 2
49P1311:301Tyresö FF 1Stureby SK 2
50P1311:302Stureby SK 1Ängby IF Måne
51P1311:303BP-4Spånga IS 2
52P1311:304Spånga IS 1Tyresö FF 2
53P1311:305Bollmora IKFÄlvsjö AIK 1
54P1311:306Tyresö FF 3Ängby IF Sol
55P1311:307BP-12Enskede IK
56P1311:308Älvsjö AIK 2Hammarby IF 24
57F1412:001Tyresö FF1Hanvikens SK Röd
58F1412:002Tyresö FF 3Enskede IK 2
59F1412:003Hanvikens SK VitTyresö FF 2
60F1412:004Enskede IK 1VAKANT 
61P1412:007Tyresö FF S/B 1Tyresö FF F/Ö 1
62P1412:005Tyresö FF S/B 2Sörskogens IF 2
63P1412:008Tyresö FF F/Ö 2Tyresö FF S/B 3
64P1412:006Sörskogens IF 1Hammarby IF 2

Lördag 9 oktober eftermiddag flickor och pojkar 2012

MatchnrKlassTidPlanHemmalagBortalag
65F1212:401Eskilstuna UnitedÄlta IF Gul
66F1212:402Hanvikens SK VitDjurgårdens IF
67F1212:403Älta IF SvartHammarby IF 12:3
68F1212:404Hanvikens SK RödÖrby IS
69P1213:151Tyresö FF 1Hanvikens SK Röd
70P1213:152IFK StockholmHuddinge IF 12:7
71P1213:153Tyresö FF LilaHanvikens SK Vit
72P1213:154AIK BlåJarlabergs IF
73F1213:501Eskilstuna UnitedHanvikens SK Vit
74F1213:502Älta IF GulDjurgårdens IF
75F1213:503Älta IF SvartHanvikens SK Röd
76F1213:504Hammarby IF 12:3Örby IS
77P1214:251Tyresö FF 1IFK Stockholm
78P1214:252Hanvikens SK RödHuddinge IF 12:7
79P1214:253Tyresö FF LilaAIK Blå
80P1214:254Hanvikens SK VitJarlabergs IF
81F1215:001Eskilstuna UnitedDjurgårdens IF
82F1215:002Älta IF GulHanvikens SK Vit
83F1215:003Älta IF SvartÖrby IS
84F1215:004Hammarby IF 12:3Hanvikens SK Röd
85P1215:351Tyresö FF 1Huddinge IF 12:7
86P1215:352Hanvikens SK RödIFK Stockholm
87P1215:353Tyresö FF LilaJarlabergs IF
88P1215:354Hanvikens SK VitAIK Blå
89F1216:101Eskilstuna UnitedHammarby IF 12:3
90F1216:102Älta IF GulHanvikens SK Röd
91F1216:103Hanvikens SK VitÖrby IS
92F1216:104Djurgårdens IFÄlta IF Svart
93P1216:451Tyresö FF 1AIK Blå
94P1216:452Hanvikens SK RödJarlabergs IF
95P1216:453IFK StockholmTyresö FF Lila
96P1216:454Huddinge 12:7Hanviken Vit

Söndag 10 oktober förmiddag flickor och pojkar 2011

MatchnrKlassTidPlanHemmalagBortalag
97F1108:301Tyresö FF 1Hanvikens SK
98F1108:302Karlbergs BKSollentuna FK
99F1108:303Ingarö IFVendelsö IK
100F1108:304Boo FF 11:4 BlåTyresö FF 2
101P1109:001Tyresö FF -Fårdala/Öringe GulTyresö FF – Strand Gul
102P1109:002Kälvesta IoFNynäshamns IF
103P1109:003Tyresö FF – Fårdala/Öringe RödTyresö FF – Strand Röd
104P1109:004Spånga ISEKF Täby
105F1109:301Tyresö FF 1Karlbergs BK
106F1109:302Hanvikens SKSollentuna FK
107F1109:303Ingarö IFBoo FF 11:4 Blå
108F1109:304Vendelsö IKTyresö FF 2
109P1110:001Tyresö FF -Fårdala/Öringe GulKälvesta IoF
110P1110:002Tyresö FF – Strand GulNynäshamns IF
111P1110:003Tyresö FF – Fårdala/Öringe RödSpånga IS
112P1110:004Tyresö FF – Strand RödEKF Täby
113F1110:301Tyresö FF 1Sollentuna FK
114F1110:302Hanvikens SKKarlbergs BK
115F1110:303Ingarö IFTyresö FF 2
116F1110:304Vendelsö IKBoo FF 11:4 Blå
117P1111:001Tyresö FF -Fårdala/Öringe GulNynäshamns IF
118P1111:002Tyresö FF – Strand GulKälvesta IoF
119P1111:003Tyresö FF – Fårdala/Öringe RödEKF Täby
120P1111:004Tyresö FF – Strand RödSpånga IS
121F1111:301Tyresö FF 1Ingarö IF
122F1111:302Hanvikens SKBoo FF 11:4 Blå
123F1111:303Karlbergs BKTyresö FF 2
124F1111:304Sollentuna FKVendelsö IK
125P1112:001Tyresö FF -Fårdala/Öringe GulSpånga IS
126P1112:002Tyresö FF – Strand GulEKF Täby
127P1112:003Kälvesta IoFTyresö FF – Fårdala/Öringe Röd
128P1112:004Nynäshamns IFTyresö FF – Strand Röd

Söndag 10 oktober pojkar 2010

129P1012:451Segeltorps IF – 1Järfälla FF – 1
130P1012:452Enskede IK 1IFK Eskilstuna Blå
131P1013:151Segeltorps IF – 2Järfälla FF – 2
132P1013:152Enskede IK 2IFK Eskilstuna Vit
133P1013:451Segeltorps IF – 1Enskede IK 1
134P1013:452Järfälla FF– 1IFK Eskilstuna Blå
135P1014:151Segeltorps IF – 2Enskede IK 2
136P1014:152Järfälla FF – 2IFK Eskilstuna Vit
137P1014:451Segeltorps IF – 1IFK Eskilstuna Blå
138P1014:452Järfälla FF – 1Enskede IK 1
139P1015:151Segeltorps IF – 2IFK Eskilstuna Vit
140P1015:152Järfälla FF – 2Enskede IK 2
141P1016:151Segeltorps IF – 1Järfälla FF – 2
142P1016:152Enskede IK 1IFK Eskilstuna Vit
143P1016:451Järfälla FF – 1Segeltorps IF – 2
144P1016:452IFK Eskilstuna BlåEnskede IK 2